Reklamacje i zwroty

Prosimy o zamawianie produktów przeznaczonych na prezenty świąteczne
najpóźniej do 12:00 18 grudnia.

Ze względu na duże obciążenie firm kurierskich przed Świętami
przesyłki zamówione i opłacone po tym terminie
mogą dotrzeć do Państwa dopiero po świętach.

 

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo
w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy nasze dane kontaktowe:


Paweł Wiewióra
ul. Malczewskiego 15/13
43-300 Bielsko-Biała
biuro@stylowyniezbednik.pl
tel. +48 532 488 120

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Jesteście Państwo zobowiązani do zwrotu Towaru wraz z wszystkimi elementami wyposażenia, w tym opakowania, o ile stanowi ono istotny element Towaru. 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 25 PLN.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Procedura rozpatrywania reklamacji:

1. Reklamacje powinni Państwo kierować do naszego sklepu w formie pisemnej na adres: ul. Malczewskiego 15/13 43-300 Bielsko-Biała (wzór pisma). O wysłaniu zawiadomienia można także poinformować nas drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@stylowyniezbednik.pl.

2. W przypadku stwierdzenia, że przesyłka z Towarem jest naruszona, doznała ubytku lub uszkodzenia, powinni Państwo niezwłocznie (nie później niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki) złożyć u nas reklamację. Takie działanie umożliwi dochodzenie roszczeń od przewoźnika.

3. Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis problemu i żądanie, ewentualnie także dokumentację fotograficzną.

4. Zobowiązujemy się rozpatrzyć reklamację w terminie 30 dni. 

5. Jeśli reklamacja zostanie uznana, podejmiemy odpowiednia działania.

 

Gwarancja i serwis

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta i dystrybutora. W przypadku wykrycia wady, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wyjaśnią ci, jak wyglądają procedury reklamacyjne w przypadku zakupionego przez Ciebie towaru.

Bardzo ważne: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl