Czas realizacji zamówienia

Prosimy o zamawianie produktów przeznaczonych na prezenty świąteczne
najpóźniej do 12:00 18 grudnia.

Ze względu na duże obciążenie firm kurierskich przed Świętami
przesyłki zamówione i opłacone po tym terminie
mogą dotrzeć do Państwa dopiero po świętach.

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia oraz zaksięgowaniu środków na naszym koncie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

W przypadku wybrania formy płatności "za pobraniem" realizacja zamówienia rozpoczyna się od razu po jego złożeniu w sklepie. 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie podany jest termin wysyłki, który opisuje, kiedy dany produkt może zostać przez nas wysłany.

  • produkt oznaczony jako "24 godziny" zostanie wysłany tego samego dnia, jeśli zamówienie wpłynęło do godz. 12.00 oraz gdy płatność za zamówiony towar została zaksięgowana na naszym koncie lub też została wybrana forma dostawy - pobranie,
  • produkt oznaczony jako "2 dni" zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych, jeśli zamówienie wpłynęło do nas do godz. 12.00 oraz gdy płatność za zamówiony towar została zaksięgowana na naszym koncie lub też została wybrana forma dostawy - pobranie.
  • produkt oznaczony jako "3 dni" zostanie wysłany w ciągu 3 dni roboczych, jeśli zamówienie wpłynęło do nas do godz. 12.00 oraz gdy płatność za zamówiony towar została zaksięgowana na naszym koncie lub też została wybrana forma dostawy - pobranie.

Do podanego terminu wysyłki należy doliczyć jeszcze czas dostawy (w zależności od wybranej formy dostawy).

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn czas wysyłki zamówienia ulegnie wydłużeniu, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl